Doprava a platby

Spôsob a cena dopravy:

Zásielky doručujeme prostredníctvom kuriérskej služby SPS, ktorá doručí zásielku na Vami zadanú adresu do 24 hodín od odoslania.

Doprava v rámci Slovenska

Cena dopravy s DPH

Kuriér SPS – balík (pri platbe bankovým prevodom vopred)

2,70 Eur

Kuriér SPS – dobierka

3,30 Eur

Pri platbe na dobierku je možné kuriérovi zaplatiť v hotovosti, alebo platobnou kartou.

Balné ani iné poplatky neúčtujeme.

Snažíme sa aby nami ponúkané ceny výrobkov boli čo najnižšie. Predávame preto výlučne formou internetového obchodu. Neprevádzkujeme kamennú predajňu ani výdajňu.


 

Možnosti platby:

Za tovar môžete zaplatiť:

  • Dobierkou (odoslanie objednávky na tovar skladom do 24 hodín) - platba kuriérovi v hotovosti, alebo platobnou kartou
  • Bankovým prevodom vopred (odoslanie objednávky na tovar skladom do 24 hodín od prijatia platby. To môže v závislosti od banky trvať 1-2 pracovné dni)

Prevod na náš bankový účet č. SK66 0200 0000 0030 8082 8951, ako variabilný symbol uveďte prosím ID číslo vašej objednávky ktoré sa nachádza v e-mailovom potvrdení objednávky (napr. 12345).


 

Termín dodania:

Tovar dodávame v čo najkratšom termíne. Obvyklý termín vybavenia objednávky pre tovar „skladom“ je do 24 hodín.

Dodanie tovaru do Vianoc: Objednávky na tovar skladom prijaté do 21.12.2017 do 12:00 hod. by mali byť doručené do Vianoc. Všetky objednávky na tovar skladom so spôsobom platby na dobierku (pri platbe bankovým prevodom čakáme na prijatie platby, čo môže v závislosti od konkrétnej banky trvať 1 až 2 pracovné dni) prijaté do tohto termínu odosielame okamžite. Kuriérska spoločnosť zvyčajne doručuje do 24 hodín. Upozorňujeme však, že vzhľadom na preťaženosť áut a poveternostné podmienky sa môže táto lehota predĺžiť. Preto odporúčame objednať darček s dostatočným predstihom.

Ďakujeme za priazeň a prajeme krásne a pokojné sviatky. :)