Otázky k objednávkam

Tovar expedujeme každý pracovný deň popoludní. Všetky objednávky na tovar skladom ktoré nám prídu do 14:00 hod., expedujeme v daný deň a budú doručené kuriérskou službou na ďalší pracovný deň. Objednávky vytvorené po 14:00 hod., alebo počas víkendu či dňa pracovného pokoja, odosielame hneď najbližší pracovný deň a budú doručené kuriérskou službou do 24 hod.
Všetky objednávky prijaté na úhradu bankovým prevodom sú spracované po prijatí platby na naš bankový učet. Ak je banka, z ktorej posielate úhradu objednávky Slovenská Sporiteľňa, platba je pripísaná na náš bankový účet ihneď. Pokiaľ ste platbu zrealizovali v priebehu pracovného dňa najneskôr do 14:00 hod., tovar ihneď posielame a doručenie bude nasledujúci pracovný deň. Ak je banka, z ktorej posielate úhradu objednávky iná ako Slovenská Sporiteľňa, alebo ste zo Sporiteľne poslali úhradu po 14:00 hod., vaša platba bude spracovaná až nasledujúci pracovný deň. Následne bude objednávka expedovaná do 14:00 hod. a ďalší pracovný deň bude doručená.
Aby bola Vaša objednávka vybavená a doručená najskôr ako sa dá - t.j. hneď na ďalší prac. deň, vytvorte Vašu objednávku počas pracovného dňa najneskôr do 14:00 hod. na platbu dobierkou. Ak máte bankový účet v Slovenskej Sporiteľni môžte si zadať aj úhradu objednávky na bankový prevod vopred.
Samozrejme, objednávku môžete zmeniť, alebo zrušiť zaslaním e-mailu na našu adresu info@tlakomeryomron.sk, alebo telefonicky na čísle 0917/951609. Objednávku však dokážeme zmeniť iba pred jej odoslaním, resp. prevzatím kuriérskou službou, tj. do 14:00 hod. daného pracovného dňa (príp. ak bola objednávka vytvorená po tomto čase, počas víkendu či dňa pracovného pokoja, do 14:00 hod. nasledujúceho pracovného dňa).
Bohužial nie. Snažíme sa, aby nami ponúkané ceny výrobkov boli čo najnižšie. Predávame preto výlučne formou internetového obchodu. Neprevádzkujeme kamennú predajňu ani výdajňu.
Poštovné účtujeme podľa spôsobu platby. Pri objednávkach na platbu prevodným príkazom vopred účtujeme poštovné vo výške 2,70 eur. Pri platbe na dobierku činí poštovné 3,20 eur. Žiadne iné poplatky, ako balné a pod. neúčtujeme.
Za objednaný tovar môžete zaplatiť dobierkou - čiže v hotovosti, alebo platobnou kartou kuriérovi pri preberaní zásielky, alebo bankovým prevodom vopred.
Samozrejme, budeme vás informovať o odoslaní objednávky e-mailovou správou. Následne vás bude kontaktovať prostredníctvom e-mailu a SMS správy kuriérska služba, ktorá vašu zásielku doručuje. Taktiež priamo kuriér by vás mal pred samotným doručením zásielky telefonicky kontaktovať.
Potvrdenie objednávky vám príde automaticky po jej odoslaní. Ak sa tak nestalo, pravdepodobne bude preklep v zadanej e-mailovej adrese vo vašej objednávke. Ak sa chcete uistit či je s vašou objednávkou všetko v poriadku, neváhajte nás kontaktovať e-mailom na info@tlakomeryomron.sk alebo telefonicky 0917/951609.V niektorých prípadoch sa stáva, že informácia je prijatá vo vašej e-mailovej pošte v priečinku SPAM.
Pri objednávke na dobierku - je možné, že vo vašich údajoch na prepravu zásielky je preklep (napr. v telefónnom čísle) a prepravca má problém sa s vami skontaktovať. Skontrolujte všetky údaje zadané v objednávke a v prípade, že ste objavili chybu, kontaktujte nás čo najskôr e-mailom na info@tlakomeryomron.sk alebo telefonicky 0917/951609. Pri platbe bankovým prevodom vopred - je možné, že vaša platba nebola zrealizovaná. Skontrolujte si odoslané platby na vašom bankovom účte. Ak ste platbu riadne odoslali a zásielka stále nechodí, postupujte podľa predchádzajúceho odstavca ohľadom objednávky na dobierku.
Tovar prostredníctvom internetového obchodu zasielame iba v rámci SR. Ak si prajete zásielku poslať do zahraničia, kontaktujte nás na e-mailovej adrese info@tlakomeryomron.sk, alebo telefonicky na čísle 0917/951609. Budeme vás informovať o výške poštovného podľa vami požadovanej adresy dodania v zahraničí.

Otázky k produktom